Купуючи одну з систем автоматизації, в тому числі і hunter полив, увага надається обладнанню таких систем. На сьогоднішній день їх не так мало, але з основних брендів звичайно — HUNTER, RAINBIRD, TORO. Але купити обладнання це тільки пів справи, і тут виникає питання, кому довірити монтаж зовсім не дешевої системи поливу?

Почну з того, що на ринку монтажу наша організація працює більше 12 років! Так-так, у той час така система вважалася непомірною розкішшю, і навіть були випадки, коли замовник просив встановлювати нічний час поливу, щоб сусіди не заздрили )))

Сьогодні практично кожен може дозволити собі таку систему — автоматичний полив hunter.

Але в чому ж каверзи дешевих, але в той же час робочих (відносно не довго) систем автополиву? Зараз на ринку таких систем тотальний розпродаж, всі рясніють знижками та дешевизною, але після монтажу і деякого час роботи такої системи, можна повністю розчаруватися в покупці, що особисто мене не радує.

Основні «граблі», на які міцно і впевнено стають багато інсталятори

 - неправильний розрахунок водопостачання ділянки, часто вода не встигає прибувати, як насос вже її викачав - як результат згоріле насосне обладнання; - невірний розрахунок кількості MP ротаторів, роторів, спреїв далі - точок поливу, на самому ділянці - як результат в системі завищений тиск води, але найчастіше його практично немає, і полив працює ледве-ледве, не справляються навіть з середніми показниками роботи, які заявлені виробником; - невірний розрахунок тиску води в системі відразу після насоса - як результат порвані труби і нерви у замовника; - неправильно підібраний перетин дроту - як результат підвищений опір, і мінімальне відкриті всіх клапанів відразу під час роботи;

Я можу ще багато описувати баги інсталяторів, але мабуть на цьому зупинюся, бо всього не перерахуєш, а розповім про принципи роботи нашої компанії.

Крім найдосвідченіших інсталяторів, у нас працюють електрики, так як система не механічна, а автоматизована, тому таку роботу потрібно довірити саме вузькопрофільного фахівця.

Труби, якими ми працюємо, витримують тиск до 18 БАР, при необхідних 3,5 Бару, і гарантія роботи таких труб становить 50 років, а там і трава не рости (жарт)

Всі сполучні матеріали використовуються тільки найвищої якості, так як немає сенсу в монтажі дорогий труби на дешевий фітінг, який зриває…

І найцікавіше, наша інсталяційна бригада монтує систему поливу таким чином, що в будь-який момент можна відновити ВСЮ елекрическую інженерію, без розкопок на території. А як часто буває

Попрацювала система рік, перемерзли кабелю, а на другий проводка «накрилася», ну і добре, давайте тепер будемо вас обслуговувати…

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here