Поки в Apple міркували, майбутнє вже настало. Але потрібно ж якось утримати корону інноваторів, саме тому і представили новий пристрій — iPhone X або iPhone 10. В апараті дисплей майже без рамок (як в Самсунг) подвійна камера (як у всіх) і, подумати тільки, пробудження екрану постукуванням по нього! Ну і, природно, новий, більш потужний процесор і більш «оперативна» оперативна пам’ять об’ємом аж «неймовірних» 3 Гб (у інших виробників є і 6Гб).

Але хитрі чарівники з Купертино все-таки представили дещо цікаве, а саме технологію розблокування екрану за допомогою зображення особи, або FaceID. Тут і стався мегаконфуз. На презентації ця технологія відмовилася розпізнати з першого разу особа старшого віце-президента з розробки ПЗ Крейга Федеріні, та так, що того довелося взяти другий iPhone X, «запасний», як він сказав. Якщо ви шукаєте айфон 8 64 гб серебряный заходьте на наш сайт stylus.ua.

Це — реальна інновація, такого ніхто не робив, але питання: а як розблокувати пристрій, якщо, наприклад, ти його береш з тумбочки біля ліжка і лежиш обличчям наполовину в подушці? Чи зможе FaceID коректно ідентифікувати власника? Судячи з інциденту на презентації, на якісне розпізнавання можна поки не сподіватися.

На початку презентації був захват, що ось-ось, прямо зараз, покажуть щось дійсно цікаве. Але не в перший раз це почуття поступилося місцем жаль і смуток.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here