Для роботи з телекомунікаційними мережами, коли потрібно підготувати кабель з певним роз’ємом, просто незамінний обжимний інструмент. Його ще називають крімпер (від англ. Слова crimp — обжимати) або простіше кажучи, обжимка.
Основні відмінності обжимного інструменту: типи і розміри кабелю і роз’ємів (конекторів), з якими може працювати інструмент. Звичайно ж, відмінності є і в якості матеріалів, з яких виготовлена рукоятка і сама губка (кліщі). Як правило, це сталь різних марок.
Для виконання цілого ряду робіт з різними типами кабелю і роз’ємів, більш доцільно купувати набори інструментів. Такі набори зручні з точки зору функціональності і поставляються в спеціальних кейсах, призначених для транспортування та компактного зберігання.
Універсальність обжимного інструменту полягає ще і в тому, що в основному, в моделях передбачена можливість зміни губки. Тобто, не обов’язково купувати весь інструмент цілком, а можна обійтися набором різноманітних губок. У розділі «Аксесуари» на сайті доступний цілий арсенал змінних губок і інших супутніх товарів для інструменту. Сертифицированный в Украине мультиметр UNI-T UTM 171E на сайті https://radio-shop.com.ua.
Для зачистки кабелю й зняття ізоляції є спеціальні інструменти, які також відрізняються за типами кабелю, різноманітності додаткових функцій і якості ріжучої частини інструменту.
Для перекушування дротів з твердої стали використовуються бокорізи (кусачки), які в повному обсязі ви знайдете в каталозі товарів.
Один з найпоширеніших інструментів, який є в кожному будинку — це викрутка. З огляду на універсальність цього інструменту, на Ваш вибір пропонуються викрутки з усіма можливими типами наконечників, розмірами ручок і цінових варіацій. Щоб бути у всеозброєнні на будь-який випадок є набори викруток «все в одному».
Окреме місце в області ремонту займають пристосування, в чимось нагадують паяльники — це клейові пістолети. Вони є електричним інструментом, який використовується для склеювання між собою різних поверхонь, таких як дерево, пластик, тканину, картон, кераміка та інше. Переоцінити їх привабливість важко, особливо якщо мова йде про якомусь хобі або просто лагодження відклеївся частини предмета.
Найбільш затребувані моделі інструменту для ремонту, будівництва, роботи з кабелем за доступними цінами Ви знайдете у нас.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here