Підвищення умов комфорту в квартирі слід починати з ремонту санітарних приміщень. Саме у ванній власник приймає косметичні процедури, відпочиває і отримує заряд бадьорості. Якісний євроремонт і дизайнерське рішення санітарної зони є засобом підвищення комфорту і естетики, а часом і єдиним способом використання сучасної сантехніки.

Сантехніка нового профілю істотно перевершила старовинні аналоги. Тепер з’явилися ванни джакузі з лікувальним ефектом, душові кабіни з гідромасажем, біде, авторські раковини умивальників, домашні сауни і багато інші прилади. Змінилися способи прокладки труб і підключення змішувачів. Тепер модно використовувати приховані вбудовані крани та душові насадки. Це допомагає сховати труби, розширити корисну площу кімнати. Але виконати таке оснащення допомагає лише комплексний ремонт.

Що включає євроремонт туалету?

До складу сучасного ремонту санвузла входять:

заходи з дизайнерського проектування,
демонтаж існуючих покриттів (перегородок);
на всіх стадіях закупівлі матеріалів і виконання ремонт туалету контролює дизайнер;
установка нових елементів трубопроводу, каналізації, трапів, прокладання електричної проводки;
стартова штукатурка поверхонь і закладення несучих конструкцій;
установка змішувачів і санітарних приладів;
фінішна обробка або облицювання по дизайн-проекту;
монтаж елементів освітлення, декору, меблів, аксесуарів і техніки;
підключення приладів і техніки, тестування, настройка.
Де замовити євроремонт санвузла?

Щоб виконати якісний ремонт приміщень туалету та ванної, слід користуватися послугами досвідчених будівельних компаній з відповідним профілем діяльності. Елітний ремонт туалету та ванної передбачає високу якість дизайну, точні проектні рішення і кошторис, використання сучасних стилів інтер’єрів, європейських матеріалів, техніки. Не менш важлива якість виконаних робіт, що досить легко дізнатися по відгуками і портфоліо компанії. На стадії проектування замовник і дизайнер повинні добре опрацювати стиль і матеріали для ремонту. Вибір матеріалів і санітарних приладів, оснащення проводять разом з інженером по одній з візуальних картин дизайнера. Дизайн-проект кімнати виконують за фактичними обмірам приміщення і майбутньої техніки.

Вибирайте сучасні технології!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here