Питання не пусте, так як в умовах зростання тарифів на послуги все більше людей замислюються на цю тему. Давайте і ми поговоримо про це, з метою вибрати кращий варіант, який буде максимально ефективний саме в вашому районі.

Оскільки альтернативна електростанція в буквальному сенсі працює на сонячній енергії, ви повинні розуміти, де її встановіть. Необхідно орієнтуватися на Південь і на саме висвітлене місце. Саме тут повинні стояти панелі станції. Ви можете придбати обладнання електростанції на сайті http://sun.zt.ua/.

Скільки панелей встановлювати? Теж важливе питання. Для того, щоб відповісти на нього, продумайте, яку площу будете покривати і який обсяг енергії плануєте ви замістити за допомогою сонця. Середній показник для розрахунку — 150 Вт на 1м2.

Далі необхідно розрахувати вагу, який буде знаходитися, скажімо, на даху вашого будинку при установці устаткування. Це важливо. Виходите з того, що на квадратний метр простору має припадати не більше 11 кг. Плюс ще момент — чи зможете ви дістатися в разі потреби до свого еко-електрики. Обов’язково треба. Щоб очищати від снігу, листя і інших радощів природи, які неминучі для об’єктів, що перебувають на вулиці.

Після того, як ви зрозуміли чого хочете і який обсяг електроенергії хочете отримати, пора вибирати товар. Якщо ви хочете «встановити, користуватися і отримувати задоволення», то необхідно вибирати сонячні електростанції від відомого виробника. Ви повинні отримати гарантію на товар і повну інструкцію з встановлення.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяДобрива Peters
Следующая статьяTesla Model 3

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here