Ви можете бути здивовані, чому витрати на професійну хімчистку диванів в таких містах, як Ірпінь, Вишневе, Буча в різних компаніях розрізняються. Причина в тому, що кожна компанія використовує різні методи і дотримується різної політики щодо оцінки цін і виїзду за межі Києва.

Ось список основних факторів, які визначають вартість Чищення дивана:

Тип і кількість предметів меблів. Ціни різні, незалежно від того, ви бронюєте оббивку для двомісного або тримісного крісла, крісла або дивана у формі букви L і т. д. У нас найкраща Химчистка дивана Ирпень.

Планування.

В деяких випадках, наприклад при бронюванні в святкові дні, ціна може бути трохи вище в порівнянні з бронюванням дивана у звичайні робочі дні.

Застосування протектор плям .

За запитом можна нанести захист від плям на поверхню дивана за додаткову плату. Захист від плям, розпорошується на поверхню, щоб захистити її від попадання плям на тканину.

Тип тканини і спосіб чищення.

Вартість прибирання буде відрізнятися в залежності від методу Чищення дивана, відповідного для ваших меблів. Додаткові збори за обслуговування .

При бронюванні хімчистки дивана в Ірпінь,Вишневе,Буча ви можете вирішити об’єднати її з такими послугами, як прибирання, чистка килимів або навіть лікування постільних клопів.

Типи методів чищення диванів

Залежно від типу тканини, з якої виготовлена ваша м’які меблі, прибиральник буде використовувати найбільш підходящий метод і обладнання, щоб меблі була очищена за найвищими стандартами і захищена від пошкоджень.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here