Пріоритетне завдання інформаційних стендів, дощок і щитів полягає в тому, щоб розміщуватися в різних громадських місцях з метою повідомлення відвідувачів про ту чи іншу інформацію. Купити інформаційний стенд доцільно в тих випадках, коли необхідно зручно і в єдиному місці розмістити різні документи, графік і умови роботи, рекомендації щодо безпеки, евакуаційні плани тощо На сьогоднішній день головними типами інформаційних щитів є:

Стенд, на якому розміщується постійна інформація. Кажучи «постійна інформація», мається на увазі розміщення безпосередньо на самій «шапці» щита таких відомостей, як контакти, адресу фірми, логотип та інше.
Інформаційні щити з інформацією, що оновлюється. Виготовлення інформаційних стендів даного типу актуально в тих випадках, коли публікується інформація повинна динамічно оновлюватися. Детальныше на http://tablichka.com.ua/catalog/informatsionnye-stendy/.
Інформаційні стенди роздаткового типу. Подібні дошки використовуються в тих випадках, коли необхідно роздати певній аудиторії елементи рекламної поліграфії. До подібних інформаційних щитів відносяться дошки для візиток, флаєрів, буклетів та ін
Інформаційні дошки комбінованого типу. Даний тип інформаційних стендів є універсальним, оскільки здатний поєднувати в собі кожен з перерахованих вище щитів в залежності від потреби і вимог замовника.
За типом свого розміщення щити поділяються на настінні інформаційні дошки і підлогові щити.
Виробництво інформаційних щитів за індивідуальним замовленням
Конструкція інформаційних щитів досить нехитра. Основа виробу виготовляється з композиту і різноманітних типів пластику, який повністю обклеюється плівкою оракал. За вимогами замовника, на оракалі можна нанести різні графічні елементи, такі як зображення, логотип, написи та ін. Після цього до основи щита прикріплюють навісні кишені, які виготовляються з тонкого прозорого пластику. На «шапку» подібних стендів нерідко поміщають всіляку інформацію, що характеризує назву щита, його тематику або назву, а також логотип фірми, яка замовила виготовлення інформаційних стендів. Подібні написи вирізаються на оракаловском або акриловому плотері, після чого акуратно поміщаються безпосередньо на щит. Наша компанія дарує Вам можливість замовити стенди на будь-який бюджет-наші менеджери докладуть всіх зусиль, щоб підібрати максимально відповідний вам варіант!

На сайті проекту «Tablichka.com.ua»Ви можете придбати інформаційний стенд у вже готовому вигляді, або замовити виготовлення інформаційного стенду за індивідуальним макету. При індивідуальних замовленнях ми працюємо як з макетами замовників, так і надаємо послуги з розробки макета і верстки дизайну інформаційного стенду згідно побажань клієнта.

Замовити інформаційний стенд нашої компанії неймовірно просто – для цього вам необхідно лише зв’язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом, повний перелік яких ви можете побачити в розділі «Контакти», або скориставшись послугою «Замовити зворотній дзвінок». Ми оперативно зв’яжемося з вами, розповімо про переваги кожної з моделей і прорахуємо вартість конкретно вашого виробу. Звертайтеся, ми охоче візьмемося за виконання вашого проекту!

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяВизитки
Следующая статья

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here