Ремонт автоскла (сколи та тріщини) значно дешевший заміни на нове. Пам’ятайте, чим раніше ви звернетеся до фахівця, тим краще буде ремонт. Кузовные работы киев http://expert1.com.ua/.

Тріщина на склі – ще не привід для заміни скла. Багато фірм здійснюють такий ремонт при появі сколу чи тріщини на лобовому склі. Тріщина заповнюється спеціальним полімером, що опромінюється ультрафіолетовою лампою, за рахунок чого полімер набуває коефіцієнт заломлення практично такий же, що і власне скло. Тому відремонтована таким чином тріщина на склі практично не видно, а за рахунок високої адгезії полімеру відбувається склеювання стінок тріщини, у результаті чого припиняється ріст тріщини.

При появі тріщини або відколу звернутися в центр по ремонту стекол необхідно, по можливості, у мінімальний термін, бажано в перші 24 години. В такому випадку ефект, досягнутий після ремонту, буде максимальним, будуть виключені подальші наслідки пошкодження (наприклад, зростання тріщини).

Так само фірми готові запропонувати скла для заміни, ідентичні встановленим у Вашому автомобілі. Наприклад, якщо виробник автомобіля встановив скло з вбудованою антеною або обігрівом, або скло з деталями ущільнювача, молдингів або засувок – вони запропонують Вам аналогічне скло.

Навчені в спеціалізованому центрі фахівці з високою якістю і за короткий час виконають демонтаж та встановлення вікон. Знання специфіки конструкції та особливостей скління багатьох марок і моделей вітчизняних і зарубіжних автомобілів дозволяє хорошим фахівцям уникнути помилок при знятті деталей обшивки, роз’ємів, фіксаторів, молдингів. Знання та вміння укупі з досвідом дозволяють максимально якісно встановити скло у кузов автомобіля, а використання сучасних матеріалів гарантує щільне, надійне закріплення скла. Так, для вклеювання скла використовується високоякісний швидкосохнучий клей, висихає за 45 хвилин. Використання спеціального активатора виключає вплив ультрафіолету на шар клею.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяЛісовий квартал
Следующая статьяЖК «Малахіт»

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here