Основне використання мембрани ПЛАСТФОИЛ це гідроізоляція плоских покрівель і споруд, водойм штучного походження а ще контейнерів та ємностей для зберігання рідин.

Пластфоил значимо виділяється від класичних покрівельних матеріалів на базі бітуму, він вважається важкозаймистим, слабогорючим і перешкоджає поширенню вогню по площині покрівлі.

Пвх мембрана Пластфоил має 3 провідних компоненти, які в поєднанні один з одним складають дуже міцний, гомогенний матеріал. Верхній шар якого це – гнучкий ПВХ, має в собі різного виду пластифікатори, стабілізатори та антипірени які надають мембрані стійкість до різних температур та ультрафіолетового випромінювання, також дана ПВХ мембрана має всі протипожежні властивості.
Нижній шар ПВХ мембрани ПЛАСТФОИЛ приготований з компонентів сірого кольору. Армовані сложнопереплетенной тканиною з поліефірної нитки.

ПВХ мембрана ПЛАСТФОИЛ чудово виділяється від інших класичних покрівельних матеріалів на базі бітуму. Гідроізоляційна мембрана стійка до ультрафіолету, впливу мікробів, негативних погодних умов, і не схильна до розкладання. Головна перевага мембрани ПЛАСТФОИЛ в тому що вона має можливість забезпечувати недоступність підтікання на строк не менш ніж на 20 років з дня укладання.
Також володіє незаперечними переваги: має велику швидкість і простоту укладання, биоогневой метод проведення робіт, відсутністю газових балонів на покрівлі.

Пластфоил застосовується на об’єктах з високими вимогами протипожежної захищеності.

ПВХ мембрани ПЛАСТФОИЛ благополучно використовується при реконструкції покрівлі на висотному будівництві. Найвища якість мембрани ПЛАСТФОИЛ надалі 2-ух років експлуатації на даху висотної будівлі, свідчить про те, що тканина благополучно справляється з усіма негативними впливами погодних умов.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here