Історично склалося так, що ділові прийоми відіграють важливу роль у розвитку бізнесу. Основним змістом прийомів є не дегустація страв або розпивання напоїв. Прийоми носять переважно діловий характер і головна мета їх проведення — розширення особистих і бізнес-контактів, обмін необхідною інформацією, спілкування в неформальній обстановці. Цікавить кейтеринг киев? Знайдіть більше інформації на сайті http://www.jamcatering.com.

У багатьох країнах найпоширенішою формою дипломатичного або ділового прийому є прийом-коктейль, адже такий вид обслуговування вигідно відрізняється від інших форматів заходи. Так, при проведенні коктейлю є можливість прийняти значно більшу кількість гостей в невеликому приміщенні з мінімальною кількістю меблів, посуду і столового білизни. Час проведення такого заходу нетривалий і його організація вимагає значно менше витрат, ніж проведення фуршетів або банкетів.
Приводом для організації прийому-коктейль, як правило, є зустрічі з зарубіжними представниками, державними діячами, діячами культури, зустрічі і проводи делегацій, а також вихідні дні в період роботи конференцій, симпозіумів та інших заходів подібного роду.

Ресторан виїзного обслуговування Jam Catering кейтеринг радий запропонувати свої послуги по організації та проведенню ділових прийомів. Ми врахуємо всі тонкощі і нюанси Вашого заходу: складання списку запрошених осіб, дизайн, друк і розсилка запрошень, складання варіантів меню і порядок подачі страв і напоїв, а також підготовка приміщення, складання сценарного плану заходу та організація обслуговування. Доручіть Ваші турботи з підготовки до ділового прийому професіоналам компанії Jam Catering — і результат бізнес-угоди не змусить сумніватися в правильності Вашого вибору!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here