Будь-яка людина живе в місті в кожну хвилину може підійти до крана і отримати стільки гарячої води, скільки йому заманеться. Також взимку міська людина не замислюється про те, чи достатньо він запас дров на зиму. Опалення подається в будинки безперервно. Якщо тільки не сталося аварії …

Поступово прогрес добирається і до приватних будинків, значно спрощуючи життя і підвищуючи комфорт проживання. Центральне водопостачання та опалення для владельчев індивідуальних будинків недоступно. У приватних будинках встановлюються опалювальні і водогрійні системи.

Набагато більше пощастило тим, у кого «в квартирі газ!», Тобто підведений газопровід. Наявність природного газу значно спрощує життя. Газові котли мають невелику вагу і розмір, можуть бути змонтовані на стіні, і мають можливість працювати одночасно на опалення і гарячу воду. Бажання поєднати в одному генераторі тепла функції опалення та гарячого водопостачання є цілком природними, хоча досягти цього можливо тільки за певних умов, а саме певної конструкції котла.

Якщо такої можливості немає, то для гарячого водопостачання використовують різні генератори тепла — газові колонки, електричні водонагрівачі і навіть архаїчні твердопаливні колонки.

У сучасних умовах система опалення будується таким чином, щоб теплоносієм в ній був антифриз. Це повністю позбавляє систему від руйнування при можливому розморожуванні, а для дачників, які живуть не постійно, це єдиний вихід тримати систему опалення в зимовий період в працездатному стані.

Принципи опалення заміського будинку сильно розрізняються залежно від його використання в зимовий період. Літні будиночки, невикористовувані взимку, досить обладнати грубкою. До будинків в яких проживають постійно зовсім інший підхід. Утеплення огороджувальних конструкцій має навіть більш важливе значення, ніж опалення як таке.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here