Така проблема знайома багатьом. Людський волосся складається з декількох шарів: серцевинного, середнього і зовнішнього шару. Зовнішній шар — це певним порядком складені лусочки кератину, схожі на черепицю на даху будинку. Якщо волосся здоровий, то лусочки притиснуті до внутрішнього шару, лежать рівно. В такому випадку, рівний шар лусок відображає потрапляє на них світло і додає блиск і красу вашого волосся.

Проблеми волосся, що січеться виникають, як тільки, під впливом однієї або декількох причин, про які написано нижче, погіршується зволоження зовнішнього шару, структура зовнішнього шару порушується, лусочки волосся як би «розпушується» і більше не притискаються до серцевини волоса. Волос стає сухим, бляклим, пасма втрачають форму.

Після діагностики стану кінчиків волосся, виявлення причин виникнення проблеми волосся, що січеться і консультацій з нашими профільними лікарями — трихологом, імунологом і прикладної кінезіології, будуть виявлені фактори, що впливають на виникнення проблеми, ви отримаєте цінну інформацію про курс лечения волос.

Призначений курс лікування волосся в поєднанні з сеансами лікувальних фіто-ванночок, дозволяє з впевненістю стверджувати, що ваше волосся будуть здорові. Аплікації лікувальних масок з ефірних масел, індивідуально підібраних для вашого типу волосся — додадуть волоссю колишню красу.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here