Це імуномодулюючий засіб. Діє шляхом блокування миелиноспецифических аутоімунних реакцій, які забезпечують руйнування мієлінової оболонки провідників при розсіяному склерозі. За хімічною будовою дане ліки має схожість з основним білком мієліну — головною мішенню аутоімунного процесу, що визначає специфічність дії при розсіяному склерозі. Ми пропонуэмо Купить копаксон.

Розрізняють два основних механізми впливу цих ліків:

  1. Діючи як пептидний ліганд на тримолекулярный комплекс, конкурентно витісняє аутоантигену (основний білок мієліну) з зв’язку з ОКГ ІІ (основним комплексом гістосумісності) імунокомпетентних клітин. При цьому утворюється більш міцний зв’язок ОКГ ІІ з глатірамером, ніж з основним білком мієліну. Таким чином, ліки грає роль «помилкової мішені». 2. Під дією ліків відбувається активація і проліферація клонів Т2-лімфоцитів, які здатні проникати через гематоенцефалічний бар’єр. Близько 10% таких Т2-лімфоцитів реагують на ОБМ виробленням протизапальних цитокінів. Механізм проліфераці Т2-лімфоцитів невідомий.

При лікуванні глатимером рівень сечової кислоти, яка є інгібітором вільних радикалів, достовірно збільшується, що має значення в патогенезі розсіяного склерозу.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here