Діюча речовина – оланзапін. Випускається в продаж в різній дозуванні (від 0,005 до 0,02 грама). В основному в таблетованій формі, і в одному дозуванні (0,01 грама) — у вигляді ліофілізату для приготування ін’єкційного розчину. Також ми пропонуємо Зипрекса 5 мг.

Показання
В ін’єкційній формі препарат застосовується для зняття психомоторного збудження нервової системи при таких хворобах як шизофренія, біполярний афективний розлад, деменція. Таблетована форма використовується при лікуванні і профілактиці у пацієнтів шизофренічних розладів, психозів, біполярних афективних розладів, а також у комбінованій терапії депресій, асоційованих з біполярними розладами. Використовується для лікування афективного розладу, депресивно-маячного синдрому.

Володіє антипсихотичною активністю, протівотревожним і потенціює дією. Знижує силу рефлексу умовного захисту. Здатний редукувати симптоми розладів психіки, психотичних станів, згладжує негативні симптоми. Прийом даного препарату знижує силу емоцій, зменшує агресивність, імпульсивність поведінкових реакцій, усуває надмірне збудження.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяТовары для дома
Следующая статьяВизитки

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here