Попит народжує пропозицію. На ринку житлової нерухомості з’являється новий формат житлажитлові комплекси (РКhttp://ozernyi-gatne.com.ua/ua/press/shares/2016/september/novaya-kvartira-v-ozernom-gayu-s-rassrochkoy-do-5-let/. Поступово відбувається зміна концепції в організації будівництва. Інвестори і забудовники, спочатку продумують організацію багатофункціональності споруджуваного житлового комплексу, так як якість житла і можливості отримання різного роду послуг, безпосередньо в районі проживання, сьогодні цінуються як ніколи високо.

На зміну сталінським монументальним багатоповерхівок, малюсіньким хрущебампятиэтажкам, типового панельного промислом поступово приходять ЖК (житлові комплекси). У часи Гоголя в Росії було дві одвічні проблемидурні і дороги. Після Жовтневої революції додалася третя. Москвичів і інших жителів країни «зіпсувало квартирне питання». Наскільки житлові комплекси відповідають духу часу і здатні зробити житло комфортним і доступним?

В останні сто років влада намагалися вирішити питання забезпечення житлом населення країни порізному:
дохідні будинкидо революції;
експропріація житла та створення комуналок з буржуйських особняків;
будівництво монументальних будинків для сталінської еліти і бараків на робочих околицях;
масове житлове будівництво хрущовок для переселення трудящих з бараків у будинку хай з маленькою, але власною кухнею, туалетом і ванною;
панельне домобудівництво типових багатоповерхівок з комплексною забудовою мікрорайонів, з чисельністю перевищує населення середнього міста.

Всі ці роки був приріст населення не тільки у містах, але й у всій країні. Житлові будинки зводилися в безпосередній близькості від місця роботи. Будь то завод, фабрика, інститут або КБ. Разом з житлом підприємства будували стадіони, поліклініки, школи, дитячі садки, будинки (палаців) культури та інші об’єкти інфраструктури для своїх співробітників та членів їх сімей

На сучасному етапі в країні відбуваються кардинальні зміни у рівні доходів, формою власності, створених умовах праці, побуту і відпочинку громадян. Відповідні зміни і стандарти знаходять відображення у сфері будівництва нового, сучасного житла.

Якщо раніше, говорячи про квартирі, нас в першу чергу цікавилиїї площа, поверх, матеріал стін; то сьогодні дедалі більшого значення набувають такі фактори, як місце розташування, оточення, відповідне займаному положенню в суспільстві, якість і функціональність комунікацій, транспортна доступність, інфраструктура і багато іншого, те, про що колись багато хто навіть не замислювалися.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here