Для того, щоб Вам зрозуміти чи зможете Ви перейти на пар, досить придбати одноразову електронну сигарету. Відразу попереджу, що кількість пара і смак будуть відрізнятися від багаторазових. Але для того, щоб зрозуміти підходить Вам пар, чи ні буде досить.
Також хочу відзначити, що на початку використання електронних сигарет Ви можете відчути сухість у роті. Тому раджу починати парити зі стаканчиком води поруч. Ще більше цікавої інформації дивіться на нашому сайті https://ego-tank.net/ 

Порада 2. Вибираємо хорошу Ego’шку.

У Вас, напевно, виникло питання, що таке Ego’шка? Давайте розберемося. Електронна сигарета Ego-формату — це компактний, дуже схоже за формою і затягуванні з сигаретою, пристрій. На відміну від одноразової ЕС, в ній можна міняти рідину і зіпсовані випарники, заряджати акумулятор і в деяких пристроях міняти потужність. Та й вартість таких пристроїв рідко перевищує 2 500 рублів. Економія при використанні такого типу сигарет становитиме від 50 до 70% в місяць.

Порада 3. Як вибрати електронну сигарету просунутого рівня.

Давайте тепер розглянемо другий тип багаторазових ЕС — моди. І так мод — це корпус для акумулятора з кнопкою. Серед них розрізняють мехмоди і варіватти. Нас цікавлять варіватти. Варіватти — це пристрої, оснащені платою для регулювання і контролю потужності. Те, що потрібно початківцям парильникам, яким не вистачило смаку і пара на Ego’шках. Варіватти у нас різняться за своїм форм-фактору і функціоналу. Для початківців я б порадив варіватти трубного типу, тому що вони трохи товщі Ego’шкі, але при цьому набагато могутніше і функціональніша своїх «молодших братів».

Рада 4. Вибираємо пристрій за функціями.

І так ми з Вами вже дізналися, що варіватти — це дуже розумні пристрої з різними функціями. Давайте тепер розберемо з якими саме. І при виборі ЄС їх врахуємо.
Що для нас завжди найважливіше? Звичайно ж, БЕЗПЕКА. Для цього всі варіватти оснащуються платами для запобігання короткого замикання і перегріву акумулятора.
Наступною функцією, якою володіють більшість варіваттов — це регулювання потужності. У кожного з нас є свої переваги в кількості і смаку пара. Саме для цього і створена регулювання потужності у ватах.
Нової функцією варіваттов, для початківців парильників і парильників хто часто стикається з підгоранням вати, є термоконтроль. Ця функція не дасть підгоріти вашої ваті, шляхом відсікання або зменшення напруги, що подається на спіраль.

Рада 5. Вибір кліромайзера.

Кліромайзер — це резервуар для рідини, яка потрапляє в випарник і там випаровується. На даний момент в лінійці кожного виробника знайдуться кліромайзери на будь-який смак і колір.
Давайте розберемо за якими параметрами можна вибирати кліромайзери.
Перший і найважливіший — це роз’єм. Їх всього два і підходять вони кожен до свого типу ЕС — eGo до eGo’шкам, а 510 до різних мод.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here