Практично кожен електроприлад, на сьогоднішній день, можна поділити на два види — індуктивний і омічний. Тому, важливо заздалегідь прорахувати необхідну потужність генератора електроенергії. Адже індуктивні прилади споживають значно більше електроенергії, ніж омічні. Відповідно, вам необхідно буде придбати генератор дизельный генератор 10 квт споживає трохи менше енергії для роботи.

Перш ніж купувати ДЕС 5 квт, необхідно дізнатися, який тип двигуна в ньому встановлено. Нас з вами цікавить тільки ті ті моделі двигунів, які працюють на дизелі.
Крім того, при покупці дизельний генератор 5 квт ви повинні звернути свою увагу на такий параметр, як моторесурс. Більшість недорогих агрегатів мають порівняно невеликий моторесурс – близько 500 годин постійного використання. Що ж стосується більш дорогих моделей, то їх моторесурс може досягати 1500 і більше годин.

Крім того, купуючи генератор для дачі, зверніть увагу на його двигун. Це основа роботи генератора, його «серце». Вони бувають різних видів, але ми орієнтуємося на дизельні. Служать вони довго, робочий час у них досить тривалий, а вони споживають енергію не в таких великих кількостях, як, скажімо, бензинові, чи газові.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here