Гідроакумулятори, розширювальні бак, Експанзомати — не дивлячись на деякі відмінності в характеристиках, вони все служать однаковою мети і мають однакову конструкцію. Фактично можна сказати, що під трьома різними поняттями мається на увазі один предмет, покликаний взяти на себе надлишкову рідину, щоб знизити тиск, або повернути її, підтримуючи тиск в заданих рамках.

Гидроаккумулятор складається з зовнішньої металевої оболонки і внутрішньої еластичної мембрани. Між мембраною і стінками бака закачано повітря, а всередину самої мембрани через штуцер надходить вода. Деякі мембрани є прохідними — тобто мають вихідний отвір з протилежного від горловини боку. Воно призначене для виведення повітря з води або теплоносія. В такому випадку вхід для води (теплоносія) розташований знизу гідроакумулятора, а зверху знаходиться різьбове з’єднання для випуску повітря.

Виробники та продавці поділяють гідроакумулятори — баки для холодного водопостачання і Експанзомати — баки для ГВП та опалення. Перші прийнято фарбувати в синій, а другі в червоний колір, хоча бувають і червоні і білі гідроакумулятори. Але в народі і ті і інші нерідко називають розширювальними бачками, не роблячи між ними відмінностей.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here