Якісна візитка з унікальним дизайном – це реально! Замовити дизайнерські візитки можна в рекламно-виробничій компанії «Інтегра». Ми надаємо багатий вибір дизайнерського картону різної кольорової гами і фактурності. Наша компанія використовує різноманітні технології для досягнення високої якості візиток і досягнення поставлених завдань. Детальныше на http://integra.od.ua/vizitki/dizaynerskie-vizitki/.

Друк дизайнерських візиток – не єдина послуга, що надається компанією «Інтегра». Також, ми створюємо креативні візитки, що виконуються з нестандартних матеріалів (пластик, метал, дерево, шкіра і т. д.). Дизайн і друк таких візиток, залежать в першу чергу від обраного матеріалу і потреб замовника. Ви отримаєте кілька варіантів дизайну візитки в Одесі, і виберіть для себе, свій, ідеальний. Дизайнерські візитки на замовлення – види і типи матеріалів:

Візитка з тисненням-при друку використовується фольга, так само є варіант сліпого тиснення (без використання фольги). Візитки з тисненням фольгою презентабельні і мають дорогий вид.
Візитка з ультрафіолетовим лакуванням-друк відбувається з нанесенням лаку вибірково або покриваючи всю поверхню виробу. Дуже красиво виглядає лакування на матовому папері.
Візитка з конгревом – «рельєфна» візитка. Одностороння візитка виготовляється за допомогою преса паперу спеціальними кліше.
Ламіновані візитки-виготовляються за допомогою покриття плівкою паперу.
Візитка з термопідйомом – виріб з глянцевим рельєфом без використання конгрева.
Візитка з фігурною висічкою – це фігурні візитки. У вигляді мобільного телефону, лампочки, з нерівними або рваними краями і т. д.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяЗипрекса
Следующая статьяСтенды

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here