Бетонные лестницы встановлюються як всередині так і зовні будинків. Вони поєднують в собі прекрасні експлуатаційні якості, а також можливість обробки конструкції натуральним каменем і іншими облицювальними матеріалами. Такі конструкції доповнюють інтер’єр як у приватних будинках, так і в офісах. Є окрасою громадських будівель.

Маючи велику вагу, сходи з бетону встановлюються в процесі зведення самої конструкції будівель. Якщо ж бетонні сходи складається зі збірних або окремих елементів, існує можливість монтажу в процесі реконструкції будівлі.

Володіючи всіма рисами дерев’яних, металевих і інших сходів, саме бетонні конструкції набагато надійніше.

Існують комбіновані сходи, які складаються з бетонних балок і дерев’яного настилу. Досить поширеним явищем є комбінування деревини, металу, пластику і бетону в виготовленні сходових конструкцій. Таке поєднання в руках майстрів часто дає вражаючий результат.

У місцях установки бетонних сходів монтують спеціальну опалубку (для монолітних конструкцій) або форму (для складальних конструкцій).

Опалубка встановлюється в місці знаходження майбутніх сходів і міцно раскрепляется. Якщо опалубка вийде недостатньої міцності, то вага бетону зможе її зруйнувати або зруйнувати, що в свою чергу призведе до дефектів конструкції сходів.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяСтудія «VIZIMA»
Следующая статьяГідроакумулятори

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here