Автономное газоснабжение будинку зрідженим газом — це повністю незалежна система газопостачання зрідженим вуглеводневим газом (ЗВГ) пропан-бутаном індивідуального житлового будинку на основі газгольдера.

В умовах постійно зростаючих цін на природний газ і невизначеністю з його поставками, все більшої популярності серед власників приватних будинків набуває автономне опалення будинку. Автономні системи опалення заміського будинку на сьогоднішній день широко застосовуються як власниками великих особняків (більше 1000 м2) так і в будинках площею 150-200 м2. Серед безлічі систем опалення особливо виділяється опалення скрапленим газом.

На земельній ділянці газифікованого будинку розміщується підземний резервуар для зберігання ЗВГ, також званий газгольдером. Резервуар для ЗВГ встановлюється на заздалегідь підготовлену бетонну фундаментну плиту.

Від газгольдера прокладається підземний газопровід парової фази (металевий або поліетиленовий) до місця входу в будинок або котельню. Далі здійснюється вхід в будівлю і підключення газоспоживаючого обладнання (плита або котел).

Підземний газгольдер заповнюється пропан-бутаном на 90% від загального обсягу. Решта 10% займає парова фаза ЗВГ. У міру використання парової фази пропан-бутану споживачем (котлом або плитою) відбувається природне випаровування рідкої фази за рахунок геотермального тепла.

Частота заправки системи автономного опалення приватного будинку зрідженим газом залежить від його обсягу (5, 7 або 10 м3) і потужності газоспоживаючого обладнання і може становити 1-2 рази на рік, а іноді і 1 раз в 2 роки.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here